There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Bizi Arayın 0 530 232 33 59
Bizi Takip Edin
Top
Image Alt

Hakkımızda

  /  Hakkımızda

Zihin Okulu

Psikoloji ve psikiyatri temelli, bireyin ruhsal gelişimini desteklemeyi amaç edinen bir eğitim platformudur. Aile, iş, bireysel psikoloji ve kariyer temalarında toplumun psikolojik sağlığını korumak ve geliştirmek amaçlı tasarlanan eğitimleri uzun klinik deneyimlerin, yıllar süren bilimsel araştırmaların sonucunda ortaya çıkmış nitelikli çalışmalardır. Uzmanlara yönelik eğitimleri ile alanda çalışma yapan uzmanların kendilerini geliştirmelerine de olanak sağlar.

Eğitmenlerimiz

KURUCUNUN MESAJI

“İnsanın iyilik hali, bedensel ve psikolojik açıdan birbirine bağlıdır. Nasıl beden sağlığını korumak ve geliştirmek mümkünse; psikolojik sağlığımızı da korumak ve geliştirmek mümkündür. Ne yazık ki beden sağlığımızı korumak ve geliştirmek için gerekli bilgi ve beceriler toplumsal düzeyde daha yaygın iken psikolojik sağlığımızı korumak ve geliştirmek için gerekli bilgi ve beceriler o denli yaygın değildir. Bizim amacımız insanlarımızın psikolojik sağlığını koruyacak ve geliştirecek bilgi ve becerileri kanıta dayalı, zengin ve özgün bir içerikle, nitelikli eğitim metotlarıyla topluma sunmaktır.
Eğitim İçeriklerini oluştururken toplumda yayılmasının hayırlı olduğunu düşündüğümüz meseleleri seçtik. Burayı psikiyatri/psikoloji temelli bilgiyle insan niteliğimizi arttırmaya yönelik bir eğitim platformu olarak görüyoruz. Her türlü katkıya açığız. Umarım sizler de bu çabamızı anlamlı bulur ve eğitim süreçlerimizin bir parçası olursunuz. “

Prof. Dr. Medaim Yanık

Yardıma mı ihtiyacınız var? Bizi arayın!
WhatsApp üzerinden bize yazın Whatsapp