There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Bizi Arayın 0 530 232 33 59
Bizi Takip Edin
Top
Image Alt

Zihin Okulu Store

  /    /  İş & Kariyer, Profesyonellere Yönelik  /  Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunun Tanı Ve Tedavisi 1. Düzey Video Eğitimi (Çocukluk Çağı Travması ve Tedavisi)

Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunun Tanı Ve Tedavisi 1. Düzey Video Eğitimi (Çocukluk Çağı Travması ve Tedavisi)

 400,00  349,00

Stok kodu: 14-2-1-1 Kategoriler: ,

Açıklama

Dissosiyatif Kimlik Bozukluğu (DKB), bilinmeme ve tedavi eden kişi azlığı sebebiyle bir halk sağlığı sorunudur. Çünkü DKB çocukluk çağı travmatik yaşantılarına karşı insan zihninin temel baş etme mekanizmasıdır. DKB sinemadaki ağır formları üzerinden kavramsallaştırıldığı için klinik ortamdaki birçok vaka atlanır ve yanlış tanılarla ele alınır. Halbuki DKB vakaları kendine özgü terapi teknikleri olmaksızın tedavi edilemez. Ayrıca DKB’nin etkili bir ilaç tedavisi yoktur, ancak psikoterapi ile tam iyileştirilebilir.

Eğitimimiz uzmanlara (psikoloji, pdr, psikiyatri alanlarında öğrenci ya da uzman) yöneliktir.

Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunun Tanı Ve Tedavisi Video eğitimini tamamlayan kişilere katılım belgesi iletilecek olup ilgili bölümlerin yüksek lisans eğitimini alan, almış kişiler ya da DKB hastası gören kişiler yüz yüze gerçekleşecek 2. Düzey (vaka örnekleri üzerinden müdahale tekniklerinin öğretildiği) eğitimine ve vaka tartışmaları şeklinde gerçekleşen süpervizyon buluşmalarına katılmaya hak kazanırlar.

 

Ek bilgi

Süre

112 Dk

Video

6

İncelemeler

Henüz inceleme yapılmadı.

“Dissosiyatif Kimlik Bozukluğunun Tanı Ve Tedavisi 1. Düzey Video Eğitimi (Çocukluk Çağı Travması ve Tedavisi)” için yorum yapan ilk kişi siz olun

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

WhatsApp üzerinden bize yazın Whatsapp