There Is No Such Thing As A Second Impression.
Don’t miss anything. Follow Us.
Bizi Arayın 0 530 232 33 59
Bizi Takip Edin
Top
Image Alt

SSS

  /  SSS

Zihin Okulu Store SSS

Psikoloji ve psikiyatri temelli, bireyin ruhsal gelişimini desteklemeyi amaç edinen bir eğitim platformu olan Zihin Okulu bünyesindeki eğitimlerin materyallerini ve online eğitimlerini satın alabileceğiniz bir mağazadır.

Evet, eğitimlerle ilgili ücret bilgileri, Zihin Okulu Store’daki eğitim sayfalarında belirtilmektedir.

Zihin Okulu Store, eğitmenlerimizin klinik ve akademik alanlarındaki deneyimi ve uzmanlığı ile ihtiyaçlara yönelik yeni eğitimleri ilgili eğitim kategorileri altında sunmaya devam edecektir. ​​

​​Eğitimleri izlemek için internet bağlantısı olan bir bilgisayar/telefon ve web tarayıcısı yeterlidir. Web tarayıcı yazılımınızın güncel olması tavsiye edilir.

Eğitimimizi satın aldıktan sonra tarafınıza bir mail iletilecektir (Mail tarafınıza 12 saat içerisinde iletilmezse bizimle iletişime geçmeniz önerilir.). Bu mailde eğitim videolarını izleyebileceğiniz sisteme giriş bilgileriniz ve giriş yapacağınız link bulunacaktır. Sisteme giriş yaptıktan sonra sistem sizden kendinize şifre belirlemenizi isteyecektir. Şifrenizi oluşturduktan sonra dilediğiniz zaman sisteme giriş yaparak satın aldığınız eğitimleri görebilir ve izleyebilirsiniz.

Hayır, eğitim videolarımız indirilemez.

WhatsApp üzerinden bize yazın Whatsapp